Kosova Eğitim Danışmanlığı

Kosova Eğitim Danışmanlığı

Cazip eğitim ücretleri ile herkesin memnuniyetini toplayan ve gençlerin yurt dışında okumalarına olanak sağlayan Kosova üniversiteleri hangi bölüm olursa olsun sınavsız kayıt imkanı sunuyor. Türk gençlerinin sınav stresinden uzaklaşarak, taban puan kaygısı duymadan hemen diledikleri bölüde öğrenci olabilmeleri, üstelik bu kaliteli eğitim için pek çok üniversiteye göre daha düşük rakamlar ödemeleri elbette büyük bir avantajdır. Aileler bakımından da harç ücretlerinin bu denli düşük olması evlatlarının eğitimi için ayırdıkları paralar nedeniyle zorlanmamaları manasına geliyor. Eğitim sisteminin kalitesi kadar, ülkemize olan yakınlığı da Kosova’yı tercih etme nedenlerinin başındadır. Vize muafiyeti olan ülkeye sık sık uçak seferleri düzenleniyor ve hava yolu ile başkent Priştine’ye ulaşmak yaklaşık olarak 1,5 saat sürüyor. Kosova Eğitim Danışmanlığı resmi temsilcisi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak gençlerimize bu konularda sınırsız hizmet sunuyoruz.

Yurt dışında çok sayıda eğitim seçeneği bulunuyor ancak içlerinde en çok Priştine Universum Üniversitesi sunduğu sayısız olanak sayesinde gençlerin tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Kosova Eğitim Danışmanlığı olarak gençlerimize sunulan avantajlardan bahsederek en doğru tercihleri yapmalarını sağlıyoruz. Ülkenin sosyal ve ekonomik durumu hakkında bilgi verirken, başvuru ve kayıt işlemlerinin de en sağlıklı şekilde sürdürülmesi için elimizden geleni yapıyoruz. 2005 yılında kurulan üniversite ülkenin en gözde, en çok tercih edilen ve eğitim kalitesi ile tartışmasız bir yerde bulunan kurumlardan biridir. Avrupa ve dünya ülkelerinden de çok sayıda genç eğitim alabilmek, ideallerindeki mesleğe kavuşabilmek için bu üniversiteyi tercih ediyorlar.

Kosova Eğitim Danışmanlığı ile Doğru Seçimleri Yapın

Sınavsız giriş hakkı olan bölümlerin sayıca fazlalığı her meslek alanında gençlerin eğitim alabilmelerini sağlıyor. Priştine Universum Üniversitesi taban puan uygulaması gibi bir zorunluluk öne sürmediği gibi, gençlerimizin lise diplomaları dışında başka bir sorunla karşılaşmalarını da engelliyor. Üstelik lise mezuniyet belgeleri ile ilgili bir sınırlama da yok. Yani meslek lisesi veya düz lise gibi bir ayrım yapılmıyor. Lisans eğitimi almak isteyen gençler sınavsız şekilde, puan zorunluluğu olmadan lise diplomaları ile kendilerine ayrılan kontenjanlardan yararlanabiliyorlar. Kosova Eğitim Danışmanlığı ofislerimize gelenler bu bölümler hakkında en detaylı bilgiye ulaşabilir, başvuru ve kayıt evrakları ile ilgili her türlü resmi prosedürü bizimle yaparak eğitimlerine doğru bir başlangıç yapabilirler. Gençlerimizin kendilerini geliştirebilmeleri için bu önemli üniversitede öğrenci olabilmeleri, düşük yaşam ücretleri ve cüzi eğitim harçları ödemeleri için aracı olmaya devam ediyoruz.

Ülkemizde pek çok yerde ofisi bulunan ve Kosova Eğitim Danışmanlığı olarak resmi şekilde çalışmalarını yürüten Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak hayal ettiğiniz mesleğe kavuşmanız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemizde tanınan diplomalar alabileceğiniz, Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun verilen eğitimler sayesinde lisans, yüksek lisans, doktora çalışmalarına katılabileceğiniz Kosova Üniversiteleri sizleri bekliyor. Başvuru sürelerini kaçırmamak için ofislerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!