Kosova Üniversiteleri Lisans Tamamlama

Kosova Üniversiteleri Lisans Tamamlama

Avrupa’da eğitim alarak siz de iki yıllık üniversite diplomanızı 4 yıllık lisans diplomasına eşitleyebilirsiniz. Lisans tamamlama konusunda her yıl gençlerimize pek çok avantaj sunan Kosova, harika bir öğrencilik süresine imza atmanız için kontenjanlarından yararlanmanızı bekliyor. Sadece ön lisans diploması ile başvuruda bulunulabiliyor. Kosova Üniversiteleri Lisans tamamlama programına dahil olmak için hangi bölümden mezun olduğunuzun bir önemi yok. Sadece ön lisans diplomanızın olması yeterli ve elbette sizden not ortalaması da istenmiyor. Adalet Yüksek Okulu, İşletme, İktisat, Ön Muhasebe, Elektrik Teknisyenliği gibi pek çok alanda eğitim almak da mümkün.

Bu bölümlerden birini tercih eden gençlerimiz dünya standartlarında bir eğitime de adım atmış olacaklar. Sayısız fakültede lisans tamamlama şansı bulan gençlerimiz aynı zamanda sınavsız şekilde başvuru yapabildikleri için gelecek kaygıları da ortadan kalkıyor. Eğitimlerine istedikleri bölümde devam edebildikleri ve aldıkları prestijli diplomaları sayesinde iş konusunda hiçbir sıkıntı çekmiyorlar. Kosova, başta başkent Priştine olmak üzere pek çok üniversitesinde eğitim almak isteyen Türk gençlerine kapılarını sonuna kadar açıyor.

Priştine Universum Üniversitesi Lisans Tamamlama:

Bu eşsiz fırsattan yararlanarak Kosova Üniversiteleri lisans tamamlama programına dahil olmak isteyen gençlerimiz için en uygun okulların başında ülkenin en iyi eğitimini veren Priştine Universum Üniversitesi gelmektedir. Başkentte bulunan okul ilk olarak kolej olarak 2005 yılında faaliyet gösterip sonrasında bugünkü halini alarak yoluna ülkenin en iyi üniversitesi olarak devam etmektedir. Deneyimli ve uzman akademisyenlerin var olduğu okulda lisans tamamlama programları da bulunmakta ve her yıl belli kontenjan aralıklarında gençlerimize bu fırsat tanınmaktadır. Bologna Eğitim Kriterleri uygulanmakta olup, öğrencilerin sadece eğitim aldıkları alanda değil, aynı zamanda sosyal açıdan da gelişmiş bireyler olarak mezun olması en önemli hedeflerden biridir. Okulun gelişmiş kampüsünün içinde barınma ihtiyacına cevap verecek nitelikte yurtlar bulunduğu gibi, sağlık ocağı, kafeterya, spor tesisleri gibi pek çok alan da bulunmaktadır.

Geniş kütüphanesi, modern laboratuvarları ve alt yapısı mükemmel derslikleri ile her ihtiyacı tamamen karşılayan bir üniversite olan Priştine Universum Üniversitesi lisans tamamlama programı ile gençlerimizin yeni umudu olmuştur. Uygun harç ücretlerinin yanı sıra, yaşamın da kolay olduğu ülkede öğrencilerimiz ailelerine yük olmadan okuyabilmekte ve hatta dilerlerse ek iş bularak gelir elde edebilmektedirler. Kosova Üniversiteleri lisans tamamlama programına kayıt yaptıran gençlerimiz doğrudan 3.sınıftan derslere devam etekte olup, aynı zamanda ortak gördükleri derslerden de muaf tutulmaktadırlar.

Ön lisans diplomanız ile siz de yurt dışında okuma avantajlarından yararlanmak için geç kalmadan hemen başvurunuzu yapmalısınız. Her yıl belli sayıda tutulan kontenjanların dolmasını beklemeden size en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine uğrayabilir ve alacağınız profesyonel yardım sayesinde hayatınızın en büyük şansını da elde edebilirsiniz. İyi bir eğitim alıp, 4 yıllık lisans diploması almak için acele edin.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!