Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu

Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu

Öğrencilerimizin yurt dışında eğiti alma konusunda büyük bir talepleri var. Bunun en büyük nedenlerinden biri, kaliteli eğitim veren ve prestijli bir diploma sunan okullarda eğitim almanın iş hayatlarına da olumlu yansıyacak olmasıdır. Tabi ki ilk nedenlerden biri de gençlerin herhangi bir sınava girmeden de doğrudan istedikleri bölümde öğrenci olabilmeleridir. Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu olarak görev yapan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı da bu istekleri olan gençlerimize en önemli desteği sunmaktadır. Üniversiteler hakkında en detaylı bilgiyi sunan danışmanlar, gençlerin merak ettikleri konularda en güncel ve en detaylı bilgiye anında ulaşmalarını da sağlamaktadır.

Halkın barış içinde yaşadığı Kosova’da herkes huzurludur. Etnik kökeni farklı pek çok insan bu güzel ülkede dostluk içinde yaşamaktadır. Bir Türk genci için yurt dışında bu kadar güzel bir ortamda öğrencilik süreci geçirmek elbette önemli bir şanstır. Hem çok avantajlı hayat koşullarına sahip, hem de eğitim bakımından herkesin parmakla göstereceği bir kaliteye sahip okulları barındırmaktadır. Ülkemize uçakla 1,5 saat uzaklıkta olan başkent Priştine de eğitim konusunda en çok rağbet edilen şehirlerin başında gelmektedir. Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu olarak gençlerimize her türlü konuda destek olan Eurostar, üniversiteler hakkında da detaylı bilgi sunarak, gençlerimizin başvuru ve kayıt işlemlerini de sorunsuz şekilde yerine getirmektedir.

Kosova Üniversitesi Bilgileri İçin İstanbul Büromuzdan Bilgi ve Destek Alabilirsiniz

İngilizce destekli eğitimler veren Priştine Universum Üniversitesi, gençlerimize sınavsız şekilde istedikleri bölüme kayıt yaptırmaları için her yıl kontenjanlar açmaktadır. Sınırlı sayıda olan bu kontenjanlar sayesinde gençlerimiz hayal ettikleri mesleklere en kısa yoldan kavuşabilecekleri eğitimleri sınavsız ve taban puansız şekilde kavuşabilmektedirler. Kosova Üniversitesi İstanbul Bürosu sınavsız eğitim konusunda kendisine de şans arayan gençlerimizi en doğru şekilde yönlendirmektedir. Onlar için hangi bölümlerin ideal olabileceğine, hangi üniversiteye kayıt yaptırmanın ne gibi avantajlar sağlayacağına dair en geniş bilgiyi veren danışmanlar Kosova’da yaşam, ulaşım, barına gibi pek çok temel konuda da gençlere yardım etmektedir. Hukuk Fakültesi, İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık gibi çok yoğun talep gören bölümlerde İngilizce destekli eğitim veren Priştine Universum Üniversitesi geniş akademik kadroya sahip, Avrupa’da da prestijli okullar arasında kabul edilen bir kurumdur. İngilizce destekli bölümlerde ayrıca ülkemizin en iyi bilim insanlarının da derslere girdiğini söylemek gerekir.

Ülkemizde çok sayıda şehirde ofisleri bulunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, resmi olarak Kosova Üniversitesi İstanbul bürosu olarak da hizmet vermektedir. Gençlerimizin her türlü ihtiyacına anında cevap veren, sorunlarına çözümler bulan danışmanların her biri deneyimli ve işlerinde uzman kişiler oldukları için Türk öğrencilerin eğitim süreçleri de hiçbir sıkıntı olmadan devam eder. Sizler de kendiniz için bu önemli fırsatı değerlendirip hemen Eurostar ofislerine uğrayın ve lise diplomanızla başvuru yapma hakkınızı kullanın.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!