Kosova Üniversiteleri Fiyatları

Kosova Üniversiteleri Fiyatları

Türk gençlerinin eğitim almak istediği Kosova, sahip olduğu eşsiz ve kaliteli eğitim kurumları ile gençlerimize kapılarını sonuna kadar açıyor. Ülkenin başkenti olan Priştine’deki üniversiteler de öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurumların başında geliyor. Kosova Üniversitesi fiyatları da çok makul olduğu için her yıl açılan kontenjanlardan yararlanan sayısız öğrencimiz bu güzel ülkede eğitim alma fırsatını yakalıyorlar. Ülkenin hem sayı olarak, hem de kalite bakımından en iyi okulları başkente bulunuyor. Bunlardan biri olan Priştine Universum Üniversitesi de sınavsız öğrenci kabul eden okulların başında bulunuyor. Ülkemizde lisans eğitimi için sınava girmek istemeyen ve arzu ettiği bölümde doğrudan öğrenci olabilme fırsatını yakalayan gençlerimiz başkentteki olanaklardan da sonuna kadar yararlanabiliyor. Diğer okulların harç bedelleri ile kıyaslama yapıldığında Kosova Üniversiteleri fiyatları hem çok cazip, hem de gençlerin ailelerini de yormayacak rakamlardan oluşuyor. Normal bir gelire sahip aileler dahi bu ücretleri hiç zorlanmadan ödeyerek çocuklarının eğitiminde gönülleri rahat bir şekilde hareket edebilirler.

Yüksek kalitesi ve modern tesisleri ile eğitimde çağı yakalamayı başarmış olan Kosova Üniversiteleri fiyatları bakımından olduğu kadar, elit bir öğrenim kurumu olduğu için de çok tercih edilmektedir. Gençlerimizin umudunu kırmadan, onlara sınavsız bir eğitim sunmasıyla beraber taban puan sıkıntısını da böylece ortadan kaldırmıştır. Pek çok gencin hayali olan sadece lise diploması ile istenilen bölüme kayıt yaptırmak Priştine Universum Üniversitesi sayesinde artık hayal değil gerçek oluyor.

Fiyatlar ve Üniversitenin Genel Özellikleri

Harç fiyatları bakımından Kosova Üniversiteleri sizi asla zorlamaz. Özellikle 4 yıllık lisans eğitimi almak isteyen gençlerimiz bu rakamları öderken yaşamsal konulara da rahatça bütçe ayırabilirler. Bunun yanı sıra Kosova Üniversiteleri fiyatları doktora ve yüksek lisans programları için de gayet uygundur. En iyi eğitimleri sunan ve en uzman akademisyenlerle çalışan Priştine Universum Üniversitesi Türk öğrenciler için özel kontenjanlar açmaktadır. Eğitim süreçlerinde rahat eden gençlerimiz okuldaki sosyal hayattan da maksimum derecede faydalanmaktadırlar. Kampüs hayatı çok renkli olan üniversitede çeşitli dallarda faaliyet gösteren çok sayıda öğrenci kulübü de bulunmaktadır. Öğrenciler ilgi duydukları alanlarda bu kulüplere katılabilir veya kampüs içindeki spor tesislerinden de ücretsiz olarak yararlanabilirler. AB kriterlerine göre eğitim alınan okulda geniş bir kütüphane, ücretsiz wifi, teknolojik donanımı gelişmiş laboratuvarlar ve modern derslikler bulunmaktadır. Aynı zamanda kampüste bulunan yemekhane, yurt, kafeterya gibi tesisler de gençlerin yararlanabileceği mekanlar arasındadır.

Sınavsız kayıt işlemi yaptırmak için her yıl belli rakamlarda kontenjanlar açılmakta ve üniversitenin resmi sitesinde yayınlanarak gençlere duyurulmaktadır. Bu önemli bilgiyi kaçırmamak ve başvuru süresini geçirmemek için sizler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşerek tüm işlemlerinizi en kısa zamanda ve sorunsuz olarak yapabilirsiniz. Email, telefon veya ofislerimize gelerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!