Kosova Üniversiteleri Hukuk

Kosova Üniversiteleri Hukuk

Ülkemizde Hukuk bölümünde okumak için üniversite sınavlarından yüksek puan almak gerekiyor. İyi bir Hukukçu olmanın sırrı önce sınavlarda başarılı olmaktan geçtiğinden gençlerimiz gece gündüz demeden çalışarak hayallerindeki mesleği yapmak için kendilerine şans yaratmaya devam ediyorlar. Bu durum bazen gençleri aşırı zorlayan bir hal alabiliyor çünkü istedikleri bölümü çok az bir puan farkıyla kaybettiklerinde sınav stresini sil baştan yaşamak zorunda kalabiliyorlar. Bu durumda iyi bir alternatif olabilecek bir durum daha ortaya çıkıyor. Kosova Üniversiteleri Hukuk Fakültesi gençlerimizin sınavsız eğitim alabilmelerine olanak tanıyor. Yani yeniden sınava girmek veya yüksek puan almakla uğraşmaya da gerek kalmıyor. Kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Kosova’da pek çok okul sizleri sınavsız şekilde hukuk bölümüne kayıt yaptırmak için bekliyor.

Ülkenin başkentinde bulunan ve çok ciddi bir rağbet alan Priştine Universum Üniversitesi özellikle Hukuk Fakültesi öğrencilerine eğitim desteği de veriyor. Bu da gençlerimizin avantajlarını yükseltiyor. Kosova Üniversiteleri Hukuk bölümlerinde hem sınavsız, hem taban puansız, hem de destekli okumak gerçekten de herkesin yüzünü güldüren önemli bir etkendir. Üstelik bu bölümde okumanın maliyeti de oldukça düşüktür çünkü harç bedelleri oldukça caziptir.

Kendi ülkeniz kadar yakın ve ortak tarihi, kültürel değerlere sahip olabileceğiniz bir ülkede öğrenci olmak istemez misiniz? Avrupa standartlarında iyi bir eğitim alarak Hukuk alanında iyi bir isim yapabilir, mesleğinizde kısa sürede istediğiniz kariyer hedefine ulaşabilirsiniz. Üstelik Kosova Üniversiteleri Hukuk mezunlarının aldığı diplomalar ülkemizde de tanınmakta olduğundan şansınız çok daha fazla olacaktır. YÖK’e başvurup alacağınız denklik belgesi ile resmi kurum sınavlarına girebilir, kendi hukuk büronuzu açabilir veya kamuda, özelde çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Priştine Universum Üniversitesi Hukuk Fakültesi:

Öğrencilerimizim lisan eğitimi için sınavsız şekilde başvuruda bulunabilecekleri Kosova Üniversiteleri Hukuk Fakültesi’ndeki müfredat Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun ve ülkemizdekine de benzer bir sisteme sahiptir. destekli eğitimin yanı sıra geniş akademik personelin içinde Türkiye’den giden hocalar da bulunmaktadır. Kolej olarak 2005 senesinde eğitim hayatına katılan Priştine Universum Üniversitesi bugünkü haliyle Balkanların ve Doğu Avrupa’nın en prestijli okulu olmayı başarmıştır. Pek çok dalda örgün öğrenim yapan okulun kampüsü geniş olanakları ile de gençlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Mavi diploma veren ve Avrupa’da geçerliliği olan diplomalar ülkemizde de tanınmakta ve kolayca YÖK başvuruş yaparak denklik belgesi de alınmaktadır.

Başarılarını her geçen gün artıran üniversitede öğrenci olmak için sınavları ve taban puanları unutun. Sadece lise diplomanızla hemen size yardım için bekleyen uzmanlarımızla görüşmek adına Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize gelin. Her bölüm için tüm bilgileri alabileceğiniz ofislerimizde Kosova’daki yaşam ve üniversiteler hakkında geniş bilgi sahibi de olabilirsiniz. Her türlü başvuru ve kayıt işleminiz de uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!