Kosova’da Eğitim Uzaktan Eğitim

Kosova’da Eğitim Uzaktan Eğitim

Üniversite hayalinizi en güzel şekilde gerçekleştirebilmek için yut dışı seçeneklerini düşünebilirsiniz. Tüm önyargılarınızı bir kenara bırakıp, kendinizi geleceğe odaklamanız ve size sunulan avantajları görmeniz yeterlidir. Doğu Avrupa’da ve Balkanlarda aygın bir yere sahip olan Kosova’da eğitim uzaktan eğitim şansı ile de gençlerimize verilmektedir. Yani kalkıp yurt dışına gitmeden, ülke değiştirmeden, oturduğunuz yerden bile harika bir üniversitenin öğrencisi olabilirsiniz. Çalışıyorsanız iş yaşantınıza ara vermeniz gerekmez ve tabi ki ailenizden de uzaklaşmamış olursunuz. Pek çok bölümde uzaktan eğitim alabileceğiniz başkent Priştine Universum Üniversitesi sayesinde eğitim hayalleriniz atık en doğru ve kaliteli şekilde gerçeğe dönüşebilir. Prestijli bir okula mensup olmak, üstelik ülkeden ayrılmadan uzaktan eğitim almak çok büyük bir şanstır.

Tabi ki Kosova’da eğitim uzaktan eğitim şansını kullanırken başka avantajlarınız da olacaktır. Bunların başında en çok merak edilen sınav sistemi gelmektedir. Kosova Priştine Universum Üniversitesi öğrencisi olmak için hiçbir sınava girmenize gerek yok. Sadece size düşen bölüm seçmek olacaktır. Eğer liseden mezunsanız ve diplomanız varsa artık başka bir şeye ihtiyacınız yok demektir. Ne sınav, ne de taban puan gibi bir uygulama olmadan hemen uzaktan eğitim öğrencisi olabilirsiniz. Türk gençlerinin büyük bir kısmı evlerinden ve ortamlarından ayrılmadan bu güzel ülkenin öğrencisi olarak eğitim hayatlarını sürdürmektedir.

Kosova ‘daUzaktan Eğitim için Priştine Universum Üniversitesi

Kosova’da eğitim uzaktan eğitim denince ülkede ilk akla gelen eğitim kurumu Priştine Universum Üniversitesidir. Avantajlı eğitimlerini bu alanda da sürdüren okula başvuru ve kayıt işlemleri sınavsız şekilde yapılmaktadır. Gençler kayıt esnasında kendilerine verilen kullanıcı adı ve şifreleri üniversitenin resmi web sitesinde kullanmakta ve böylece online olarak derslere girmekte, aynı şekilde sınavlara da katılabilmektedirler. Kosova’da eğitim uzaktan eğitim alacak olan gençlerimiz için Hukuk Fakültesi, İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinde İngilizce destekli eğitim verildiğini de hatırlatalım. Bunların dışında gençlerimiz çağın en önemli mesleklerine yönelik eğitimlerin verildiği Halkla İlişkiler, Kamu Yönetimi, İşletme ve Yönetimi, Pazarlama, Bankacılık ve Finans başta olmak üzere sayısız bölümde eğitim görebilirler. Bu bölümlerden mezun olan gençler örgün eğitim alan gençlerle aynı imkanlara sahip olmaktadır. Alınan diplomalar da ülkemiz tarafından tanınmakta olduğundan iş konusunda da eşit fırsatlar yakalanmaktadır. Sadece lise diplomalınızı kayıt için ibraz etmeniz bu güzel bölümlerden mezun olacağınız eğitiminize başlangıç yapmanız için yeterlidir.

Priştine Universum Üniversitesi her yıl Türk gençlerine önemli sayıda kontenjan ayırmaktadır ancak yoğun ilgi nedeniyle kontenjanlar kısa süre içinde dolmaktadır. Bu konuda işlerini ve eğitimlerini, geleceklerini şansa bırakmak istemeyen gençlerimiz mutlaka kendilerine en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na giderek işlemlerini başlatmalıdır. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarından da irtibat kurmak mümkündür. Geleceğinizi daha sağlam temeller üstüne inşa etmek için Kosova Üniversitelerini tercih edin.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!