Kosova Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği

Kosova Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği

Sınavlara hazırlanmak ve taban puanları tutturmak öğrencilerimiz için elbette son derece meşakkatli bir durum haline gelebiliyor. İstediği bölümde okumak için tüm zamanını ve enerjisini sınavlara hazırlanarak geçiren gençlerimiz artık yurt dışındaki alternatiflerini de değerlendirmeye başladı. Buna en güzel örneklerden biri de Kosova Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği bölümüdür. Gençlerimizin yoğun ilgi gösterdiği bu bölüme sınavsız girmek gerçekten de büyük bir şans. Üstelik Avrupa’da bulunan prestijli bir okulda alınan bu eğitim sayesinde iş bulma olanakları da artıyor. Gelenekleri ve kültürel yaşamı ile ülkemize çok benzeyen Kosova’da huzur dolu bir öğrencilik yaşamı sürdürmek mümkün. Gençlerimiz bu ülkede hiçbir şekilde yabancılık çekmeden okumaktadır. Ekonomik yaşam koşulları da ülkemizden daha iyi durumda olduğu için ailelerin bütçeleri dahilinde rahat bir öğrencilik hayatına sahip olan Türk gençlerinin bu eğitim şansını elde etmesi için her yıl belli kontenjanlar açılmaktadır.

Harç ücretlerinin cüzi olması da oldukça dikkat çekici ve okulları seçmekte belirleyici oluyor. Özellikle Kosova Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği bölümünde okumak isteyen gençlerimiz yıllık çok düşük harç rakamları ödediklerinden eğitimleri için fazladan para harcamak zorunda kalmıyorlar. Priştine Universum Üniversitesi İnşat Mühendisliği bölümü arıca İngilizce destekli eğitimler verdiği için de ekstra şans sunuyor. Ülkemizden gidip üniversitede derslere giren hocalar sayesinde öğrenciler kendilerini sanki ülkemizde okuyormuş gibi hissediyorlar.

Universum Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi

Ülkenin en güzel şehirlerinden biri olan başkent Priştine’de hayalini kurduğunuz bölümün öğrencisi olabilirsiniz. Yalnızca lise diplomanız ile hayalini kurduğunuz geleceğe yönelik en iyi eğitimi alabilirsiniz. Avrupa’da geçerli olan bir diploma alacağınız Kosova Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği bölümü sayesinde siz de sınav stresinden tamamen kurtulacaksınız. Onun yerine zamanınızı eğitiminize harcayabileceksiniz. Priştine Universum Üniversitesi’nde alacağınız İnşaat Mühendisliği eğitimini diğer ülkelerdeki eğitimle kıyasladığınızda elit ve çağdaş bir öğrenim hayatı sürdüreceğinizi de görmüş olacaksınız. Her geçen gün ünü artan ve yıldızı parlayan bu okulda öğrenci olarak her türlü sosyal faaliyetten ve sunulan ayrıcalıklardan yararlanabileceksiniz. Barınma sorununuzu isterseniz kampüs içindeki yurtlarda kalarak çözebilir, isterseniz şehir merkezindeki son derece uygun rakamlara kiralanan evlerde konaklayarak da halledebilirsiniz.

İngilizce destekli eğitim alabileceğiniz Universum Üniversitesi’nde öğrenci olabilmek Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gitmek kadar kolaydır. Bu sayede hayatınızın en önemli kararını verirken doğru adım atmış olacak ve başvuru tarihlerini de kaçırmayacaksınız. Ofislerimizdeki danışmanların her biri alanında deneyimli kişilerdir ve sizlere bu okullardaki eğitimler hakkında detaylı bilgi vereceklerdir. Geleceğinizi şekillendirmeden önce profesyonel kişilerden destek alarak herhangi bir sorunla karşılaşmadan eğitim hayatınıza güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Kosova Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği bölümü için düz lise veya meslek lisesi, Anadolu Lisesi mezunu olmanız fark etmediği gibi, bu seçkin okulda öğrenci olmak için taban sunan gibi bir sınırlama da bulunmamaktadır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!