Kosova Üniversitesi Lisans Tamamlama

Kosova Üniversitesi Lisans Tamamlama

Avrupa’da iyi bir eğitim almak isteyen gençlerimiz ülkemizdekine benzer sınavlar olmadan da ideallerindeki mesleğe yönelik en iyi eğitimleri alabilirler. Özellikle Kosova üniversiteleri bu konuda gençlerimize yepyeni ve umut dolu kapılar aralamaktadır. Son yıllarda isimlerini sıklıkla duyduğumuz eğitim kurumları yalnızca ülkemizdeki gençler için değil, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için de büyük bir fırsat haline gelmiştir. Lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına sınavsız öğrenci alan üniversitelerde aynı zamanda 2 yıllık yüksekokullardan mezun gençlere de aynı fırsat sunulmaktadır. Kosova Üniversitesi Lisans tamamlama programlarına da sınavsız öğrenci alımı yapılmaktadır. Ülkemizdeki gençler için bulunma bir şans olduğu için bu konuda vakit kaybetmeden başvuru yapmak gerekmektedir.

Doğa ile iç içe yaşanabilecek bu güzel ülke aynı zamanda ortak tarihi ve kültürel geçmişimiz sayesinde gençlerimize kendilerini sanki evlerinde gibi hissettirmektedir. Hem yaşam tarzı, hem yemekleri, hem de ülkedeki Müslüman ve Türk nüfusun fazla olması öğrencilerimizin bu ülkedeki eğitim kurumlarını daha fazla tercih etmesi anlamına gelmektedir. Kosova Üniversitesi lisans tamamlama başvurusu yapan gençlerimiz sadece iki yıllık diplomaları ile doğrudan kayıt işlemlerini yapabilmektedir. 4 yıllık lisans programına başlayabilmeleri için hiçbir sınava girmelerine gerek olmadığı gibi, aynı zamanda taban puan veya diploma notu gibi formalitelerle de uğraşmak zorunda kalmazlar.

Priştine Universum Üniversitesi kaliteli eğitimi, sosyal ve kültürel faaliyetleri, pek çok öğrenci kulübü ile gençlerimiz için ideal bir yükseköğrenim kurumudur. Bu okulda İngilizce destekli bölümler de mevcuttur. Bu bölümlerde ülkemizden giderek gençlerimizin eğitimine katkıda bulunan akademisyenlerimiz de bulunmaktadır.

Kosova Üniversitesi Lisans Tamamlama Uygulamaları

Ön lisans eğitimi alan gençlerimizin çoğu lisans programlarına dahil olarak eğitimlerini 4 yıllığa tamamlamak isterler. Bu hedefe erişmek isteyen Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu olan öğrenciler, Priştine Universum Üniversitesi’ne başvuruda bulunabilirler. Kosova üniversitesi lisans tamamlama programı sayesinde Hukuk Fakültesi öğrencisi olabilir ve İngilizce destekli eğitimler alarak kısa sürede mezun olarak iş hayatına atılabilirler. Bu avantajlı eğitimden yararlanmak için herhangi bir sınav sistemine dahil olmak da gerekmez. Senelik 2500 Euro harç bedeli ödeyerek Avrupa’nın en gelişmiş üniversitelerinden birinde öğrenci olmak bu nedenle oldukça kolaydır. Eğitim ücretleri de eğitim alınan okul ve bölüm düşünüldüğünde diğer ülkelerde ve üniversitelerdekinden de bir hayli düşüktür.

Başkent Priştine Universum Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne lisans tamamlama için başvurmak isteyen gençlerimiz işlerini şansa bırakmadan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşebilirler. Merkez ofislerimize gelerek veya telefon ederek bilgi alabilecekleri gibi, sınırlı kontenjanlardan yararlanmak için hemen başvuru işlemlerini başlatabilirler. Yalnızca iki sene daha eğitim alarak hukuk Fakültesi mezunu olmak, geleceğe daha emin adımlarla başlangıç yapmak ve mezuniyet diploması ile Avrupa’da da iş bulmak için sizleri ofislerimize bekliyoruz. Uzman danışmanlarımız her konuda sizlere profesyonel destek sunacaklardır.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!