Kosova (Priştine) Kiralık Ev Fiyatları

Kosova (Priştine) Kiralık Ev Fiyatları

Modern ve renkli bir hayata sahip olan Kosova sunduğu eğitim avantajları ile de gençler için cazibe merkezi haline gelmiştir. Yurt dışından pek çok yabancı öğrenci ülkeye akın ederken, Türk öğrenciler de sıklıkla başvuruda bulunmaktadır. Geniş bir çevre edinmek için uygun olan Kosova eğitiminde renkli bir öğrencilik hayatı sürdürülmektedir. Genç nüfusu çok fazla olan ülkede gündüzleri sakin geçen hayat, geceleri tam tersi oldukça hareketli ve yoğun geçmektedir. Eğlence hayatıyla da gençlerin gönlünü çalan ülkede eğitim almak bu nedenle her yönden oldukça cezbedicidir.

Lisans eğitimi almak için Kosova’ya giden gençler genellikle ekonomik açıdan rahat bir hayata sahip olurlar. Ülkenin ekonomik koşulları son derece gelişmiş olduğundan hayat şartları da bütçeleri sarsmayacak niteliktedir. Araba sahibi olmanın çok kolay olduğu ülkede gençler eğitimleri esnasında aynı zamanda çalışma fırsatı da bulabilirler ve araba almak için çok yüksek meblağlar ödemeden de ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilirler. Gelişmiş ekonomisinin yanı sıra yeraltı kaynakları açısından da zengin bir ülke olan Kosova’da öğrenciler eğitim süreçlerinde ev kiralamayı tercih etmektedirler. Bunun en önemli sebebi de kiraların oldukça makul rakamlarda olmasıdır.

Sıcakkanlı insanları ve misafirperver tavırları ile ülkemizi aratmayan bir yaşantısı olan Kosova’da İngilizce de resmi diller arasında yer aldığından gençlerimiz son derece rahat bir eğitim hayatı sürdürebilirler. Yabancı dil sorunu yaşanmadığı gibi aynı zamanda modern bir kasabaya benzeyen Priştine’de dört katlı ev tipi oldukça yaygındır. Kendi kültürüne sıkı sıkıya bağlı kalan ve sahip çıkan halk sayesinde şehir oldukça sakin ve aynı zamanda da kaliteli bir yaşama sahiptir. Keyif dolu bir eğitim hayatı sürdürülebilen Kosova’da ev veya apart oda kiralamak ekonomik açıdan son derece uygun olduğundan gençler için büyük bir şanstır. Şehir merkezinde veya okula yakın bir bölgede kolaylıkla ev kiralayabilir ve bütçenizin dışına çıkmadan şehrin güzelliklerini keşfetmeye zaman ve para ayırabilirsiniz.

Kosova (Priştine) Kiralık Ev Fiyatları ve satılık ev fiyatları

Başkent Priştine’de ev sahibi olmak kolaydır ve ev fiyatları da son derece ucuzdur. Merkezde bulunan ve konum olarak gençlerin eğitimleri için uygun durumda olan evler güvenilir bir yaşam alanında bulunmaktadır. Evlerin otobüs terminaline uzaklığı genellikle 10-15 dakika civarındadır ve çok cazip rakamlara tutulabilir ya da satın alınabilir. Türklerin de yoğun şekilde yaşadığı bir bölge olmasından dolayı yabancılık çekmeden de öğrencilik hayatı sürdürülebilir. İngilizce konuşan yerli halkın çok olması, gençlerin misafir olarak da konaklayabileceği evler bulunması ve Boşnak yemekleri sayesinde vatan hasretinin bir nebze de olsa azalması bu şehirde öğrenci olmanın avantajlarından yalnızca birkaç tanesidir.

Kaliteli bir yaşama ve çok uluslu, renkli bir üniversite hayatına sahip olabileceğiniz Kosova’da her türlü ihtiyacınızda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yanınızda olacaktır. Ev kiralama veya satın alma işlemlerinizde, her türlü konaklama konusunda sizlere destek sunan danışmanlar aynı zamanda eğitim hayatınızla da yakından ilgilenecekleri için konforlu bir öğrencilik yaşayacaksınız.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!