Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka Geçiş

Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka Geçiş

Ülkemizdeki üniversitelerden birinde Adalet Meslek Yüksekokulu bölümünden mezun olduysanız, eğitiminizi yurt dışında son derece prestijli bir okulda Hukuk Fakültesi’ne taşımaya ne dersiniz? Avrupa’nın göbeğinde ve aynı zamanda Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun bir müfredatı olan, verdiği diplomaların Türkiye’de tanındığı Priştine Universum Üniversitesi ile sizler de artık lisans mezunu olabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak siz de hayallerinizi istediğiniz bölümde okuyarak gerçekleştirebilir, Avrupa’da öğrenci olmanın sunduğu avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Yoğun ilgi gören okula başvuru ve kayıt yaptırarak yurt dışında okuma hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen gençlerimiz bu özel fırsattan yararlanabilmek için danışmanlarımızdan destek alabilirler.

Kosova Üniversitesi’nde Adaletten Hukuka Geçiş Fırsatı

Eğer Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunu iseniz Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka geçiş imkanından siz de faydalanabilirsiniz ve ülkenin en kaliteli eğitimini veren prestijli okulunda öğrenci olabilirsiniz. Ülkemizdeki gençler kadar yurt dışındaki öğrencilerin de eğitim almak için can attıkları Priştine Universum Üniversitesi’nde geniş bir akademik kadro bulunmaktadır. Her biri alanında uzman olmuş profesyonellerden alacağınız eğitim sayesinde ülkemizde veya Avrupa’da çok daha iyi ve yüksek maaşlı işlerde çalışabilirsiniz. Elit bir akademik kadrosu olan üniversitede sağlıklı bir eğitim sistemi sürdürülmektedir. Dersler tamamen Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun şekilde verilmekte olup, aynı zamanda Türk gençlerine de farklı avantajlar sunulmaktadır. Bunlardan biri de Hukuk Fakültesi’ne geçiş yapıldığında destekli eğitim almaktır.

Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka geçiş imkanından yararlanırken elde edilecek bir diğer avantaj ise hiçbir sınava girme zorunluluğu olmamasıdır. Sınavsız başvuru alan okul gençlerimizden taban puan istemeyerek koşulları iyice kolaylaştırmakta ve hatta eğitim harç bedellerini de son derece düşük tutmaktadır. Tek seferde ya da iki taksitle ödenen harçlar diğer okullarla kıyaslandığında gerçekten de çok düşük ve ekonomik açıdan aileleri memnun edecek türdendir.

Kosova Üniversitesi Puansız Geçiş

Puansız ve sınavsız şekilde Kosova Üniversitesi Adaletten Hukuka geçiş imkanından faydalanan gençlerimizin mezun olmaları halinde alacakları diploma Türkiye’deki YÖK yani Yüksek Öğrenim Kurumu tarafından da kabul edilmektedir. Ülkenin en önemli üniversitelerinden biri olan okulda Hukuk Fakültesini  okuyan gençlerimiz iki yıllık diplomalarını kolaylıkla lisans seviyesine taşıyabilmektedir. Ülkemizdeki Hukuk alanında çalışmakta güçlük çekmeyen öğrenciler dilerlerse Avrupa ülkelerinde de aynı şekilde iyi iş imkanlarına sahip olabilirler.

İki yıllık Adalet eğitimi aldığınız için yeniden sınava girip lisans bölümüne dikey geçiş yapmak için vakit ve para kaybetmek yerine Priştine Universum Üniversitesi Hukuk Fakültesi dikey geçiş imkanından sınavsız şekilde yararlanabilir ve taban puan kaygısı gütmeden de doğrudan kayıt yaptırabilirsiniz. Hocaların eğitimde sizinle bire bir ilgilendiği, her türlü teknik alt yapıya sahip dersliklerde eğitim aldığınız, sosyal ve kültürel anlamda da kendinizi geliştirebileceğiniz ve çok uluslu bir ortamda farklı diller öğrenebileceğiniz bu eğitim fırsatını kaçırmamak için hemen ofislerimize uğrayarak bilgi alabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!