Kosova Üniversitesi Bölümleri

Kosova Üniversitesi Bölümleri

Türk gençlerinin Kosova Üniversitelerini tercih etmekte pek çok haklı gerekçeleri vardır ki bunlardan en önemlisi elbette sınavsız başvuru, kayıt işlemi yaptırabilmeleridir. Sadece Türk öğrenciler değil, dünyanın her yerinden öğrencinin yoğun ilgi gösterdiği Kosova Üniversitesi bölümleri de bir hayli ilgi çekici olduğundan gençler ideallerine daha da yakın durmaktadır. Her gencin hayalini kurduğu mesleğe yönelik en iyi eğitimi alabilecekleri Priştine Universum Üniversitesi hem sınavsız öğrenci kabul etmekte, hem de aynı zamanda herhangi bir taban puan uygulaması olmadan da gençlerin eğitimlerine başlamalarına olanak tanımaktadır. Ülkenin en iyi üniversitelerinde okumak çok kolay ve aynı zamanda ekonomiktir.

Gençlerimizin en doğru tercihleri yapabilmeleri ve hayal ettikleri mesleki kariyere uygun bölümlere yerleşebilmeleri için sınırsız hizmet veren Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde başvuru ve kayıt işlemleri de eksiksiz yapılmaktadır. Tüm işlemler zamanında gerçekleştirildiği için gençlerimizin eğitimlerine sorunsuz bir başlangıç yapmalarına olanak tanınmaktadır. Öğrencilerin bütçelerine uygun olarak Avrupa’daki en iyi okul seçimlerinden biri hiç kuşkusuz ki Priştine Universum Üniversitesi’nde eğitim almaktır.

Kosova Üniversitesi Bölümleri Hakkında

Kosova Üniversitesi bölümleri gençlere istedikleri bilim alanında lisans eğitimi almalarına olanak verecek çeşitliktedir. Pek çok bölümde eğitim almak söz konusu olduğu gibi, bazı bölümlerde İngilizce destekli eğitimler de söz konusudur. Araştırma merkezi olan Priştine Universum Üniversitesi sınav veya taban puan şartı aramadan her gencimizin istediği bölüme kayıt yaptırabilmesi için şans tanımaktadır. Pofesyonel öğrenci danışmanlık hizmetlerimizden yardım alarak size en uygun, kariyer beklentilerinizi karşılayacak bir bölüme kayıt yaptırabilirsiniz.

En donanımlı dersliklerde, gelişmiş laboratuvarlarda eğitim alabileceğiniz Kosova Üniversitesi bölümleri gençlerin hayalini kurdukları mesleklerde çok daha iyi koşullarda iş bulabilmelerine de yardımcı olmaktadır. Lisans eğitimi almak isteyen Türk gençlerimiz isterlerse İşletme ve Yönetim Fakültesinde veya Pazarlama ve İletişim Fakültesinde öğrenci olabilirler. Aynı zamanda üniversitede bulunan Uluslararası İş Bölümü veya Bankacılık ve Finans Bölümü de kayıt yaptırılabilen alanlar içindedir. Gençlerimiz üniversitede Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi Bölümü ya da Avrupa Çalışmaları bölümüne girerek de çok iyi bir eğitim alma şansını kullanabilirler. Priştine Universum Üniversitesi’nde bulunan ve çok rağbet gören Hukuk Fakültesi, İnşaat Fakültesi ve Mimarlık bölümü de İngilizce destekli eğitim vermesi bakımından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu bölümlerde okuyan gençlerimiz ülkelerinden ayrı kalma duygusunu en aza indirerek ana dillerinde eğitim alabilmenin avantajını da yaşayabilmektedirler. Hukuk Fakültesinde ülkemizdeki mevzuatın neredeyse aynıdır ve Avrupa Hukuku, Uluslararası Hukuk dersleri de ülkemizdekine benzer olduğundan gençlerimiz hiçbir anlamda yabancılık çekmezler.

Avrupa’nın en saygın okulları arasında bulunan bir okulda öğrenci olabilmek için sizler de Kosova Üniversitesi bölümleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için size en yakın temsilciliğimize giderek danışmanlarımızla görüşebilir, başvuru ve kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!