Kosova Üniversitesi Hukuk Denklik

Kosova Üniversitesi Hukuk Denklik

Bugünkü ismiyle Kosova Cumhuriyeti 90’lı yılların başında Yugoslavya’da yaşanan iş savaş sonrasında önce Sırbistan’a bağlanmış, daha sonra da bağımsızlığını ilan ederek bugünkü halini almıştır. Son derece modern ve huzurlu bir ülke olduğu gibi, Balkanlar ve Doğu Avrupa’nın da yükselen yıldızı haline gelmiştir. Özellikle eğitim konusundaki ülke politikaları sayesinde dünyanın her yerinden gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Okuma yazma oranının oldukça yüksek olduğu ülkedeki üniversiteler eğitim konusunda prestijli birer isme sahiptir. Özellikle başken Priştine’de bulunan üniversiteler ülkemizdeki öğrencilerin de yoğun olarak ilgisini çekmektedir. Bu üniversiteler sınavsız eğitim hakkı verdikleri için pek çok gencin gelecek kaygısını da ortadan kaldırmaktadır.

Kosova Üniversitesi Hukuk denklik konusu bu ülkede eğitim almak isteyen öğrencilerimizim en merak ettiği konunun başında gelmektedir. Priştine Universum Üniversitesi Hukuk Bölümü’ne kayıt yatıran gençlerimiz mezun olduktan sonra aldıklarını diploma ile ülkemizde hizmet veren Yüksek Öğrenim Kurumu’na başvuruda bulunabilirler. Diplomaların ülkemizce tanınıyor olması sayesinde kısa süre içinde denklik belgelerini alarak iş hayatına istedikleri gibi devam edebilirler.

Düşük harç bedelleri ile gençlerin eğitim koşullarını olabildiğince kolaylaştıran Kosova Üniversitesi Hukuk Denklik belgesinin tanınması sayesinde yepyeni bir umut olmuştur. Başkentte buluna üniversitede taban puan uygulaması da olmadığından Hukuk eğitimi almak adına sınavlar girmeye asla gerek yoktur.

Kosova Üniversitesi Hukuk Denklik Özellikleri

Hem eğitim, hem de yaşam giderlerinin çok düşük olduğu Priştine Universum Üniversitesi sunduğu üstün kaliteli eğitim fırsatları ile gençlerimizi beklemektedir. Her yıl binlerce yabancı uyruklu gence kapılarını açan okulun kontenjanları da sınırlıdır. Bu tercihi yaparken başvuru tarihlerini kaçırmamak oldukça önemlidir. Kosova Priştine Universum Üniversitesi Türkiye temsilcisi olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri gençlerimizin başvuru işlemlerini zamanında yapmaktadır. Kayıt ve gerekli evrakların takibi için de merkez ofislerdeki danışmanlardan yardım alabilirsiniz.

Eğitimde gençlere gelişmiş bir dünya görüşü sunan okul aynı zamanda sosyal anlamda da kendisini yetiştirmiş bireyler mezun etmeyi hedeflemektedir. Sadece ülkemizde değil, alınan diplomalar Avrupa’da da geçerli olduğundan iş olanakları da bir hayli fazladır. Priştine Universum Üniversitesi Hukuk bölümünden mezun olan gençler isterlerse lisans eğitimlerinden sonra da Yüksek Lisans ve doktora programlarına kayıt yaptırabilirler. Genel anlamda her programın eğitim harç bedeli son derece düşüktür ve iki eşit taksitle ödeme imkanı bulunmaktadır. Hukuk bölümünde okuyan gençlerimiz aynı zamanda destekli eğitimler alabildikleri için son derece büyük bir avantaja da sahip olacaklardır.

Kosova Üniversitesi Hukuk denklik belgesi ve ülkemizde tanınan diplomaları sayesinde gençlerimizi ve ailelerini memnun etmektedir. Dünyanın her yerinde geçerli olan bir meslek edinmek isteyen veya idealinde Hukukçu olmak isteyen gençlerimiz için Priştine Universum Üniversitesi tam bir şanstır. Siz de bu fırsatı değerlendirmek için size en yakın Eurostar merkezine giderek Hukuk eğitiminiz için gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!