Kosova Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Kosova Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Yurt dışında eğitim almak isteyen ve arzu ettiği bölümde sınavsız lisans öğrencisi olmaya can atan gençlerimize yardımcı olmak Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak görevlerimiz arasında bulunmaktadır. Balkanların en gözde ve en güzel ülkelerinden biri olan Kosova’daki eğitim imkanları gençlerimizin yoğun ilgisini gördüğünden bu konuda sizlere en profesyonel hizmetleri sunmaktayız. Kosova Üniversitesi Türkiye Temsilciliği olarak Priştine Universum Üniversitesi başvurularınızı, kayıt işlemlerinizi, ev kiralama veya araç kiralama, satın alma işlemlerinizi güven içinde en hızlı şekilde yapmanız için yardımcı oluyoruz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Her An Yanınızda

Öğrencilerimize verdiğimiz destek her konuda profesyonel danışmanlarımızla yürütülmektedir. Kosova Üniversitesi Türkiye Temsilciliği olarak daima sizlerin yanında olduğumuz gibi, tüm işlemlerinizi güven içinde ve kısa sürede tamamlayabilmeniz için desteğimizi sürdürüyoruz. Eğitiminizin daha başındayken doğru üniversiteyi seçebilmeniz, kayıt ve başvuru işlemlerinizi sorunsuz şekilde yerine getirebilmeniz ve her türlü başvuru belgesinin temini gibi konularda sizlere yardımcı oluyoruz ve kayıt işlemlerinizi sizin yerinize yapıyoruz.

Alanında uzman, profesyonel danışmanlarımız sayesinde sizler eğitiminize herhangi bir pürüz olmadan, gönlünüzden geçtiği gibi başlayabilme şansı buluyorsunuz. Bizimle bağlı bulunduğunuz şehirdeki temsilciliklerimiz veya merkez ofislerimizle bağlantı kurabileceğiniz gibi, dilerseniz web sitemiz üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezlerimizi arayarak veya ofislerimize gelip danışmanlarımızla bire bir görüşmeler yaparak da verdiğimiz rehberlik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ülkenin başkentinde bulunan Priştine Universum Üniversitesi Türk gençleri için sayısız avantaj sunan bir eğitim kurumudur. Şehrin en güzel lokasyonunda var olan üniversite aynı zamanda bulunduğu bölgenin ilk araştırma merkezi olma unvanını da elinde taşımaktadır. Tarihi önemi de bulunan okulda işletme, ekonomi, sosyal bilimler ve eğitim fakülteleri bulunmakta, isteyen öğrencilerimiz bu eğitim dallarından birinde sınavsız şekilde eğitim hakkı kazanabilmektedirler. Priştine Universum Üniversitesi uluslararası bir statüye sahip olmakla beraber Avrupa Birliği müfredatına uygun şekilde eğitimler vermekte ve her türlü altyapıyı da gençlerin hizmetine sunmaktadır.

Kosova Üniversitesi Türkiye Temsilciliği ile Kosova’da Eğitim Şansı

Bu değerli ve seçkin, dünyanın dört bir yanından öğrenci akınına uğrayan üniversitede öğrenci olmak için sizler de Kosova Üniversitesi Türkiye temsilciliği hizmetimizden yararlanabilir, Avrupa’da eğitim görme şansınızı kullanabilirsiniz. Hukuk Fakültesi, İnşaat Fakültesi başta olmak üzere Mimarlık gibi İngilizce destekli bölümlerde öğrenci olabileceğiniz gibi, aynı zamanda uluslararası bir çevre edineceğiniz için yabancı dil bilginizi de geliştirebilirsiniz. Hangi liseden mezun olursanız olun diplomanızla hemen başvuruda bulunabilir, puan kaygısı duymadan dilediğiniz bölüme kayıt yaptırabilirsiniz.

Türkiye’de tanına diplomalar alarak mezun olabileceğiniz ve ülkemizdeki üniversitelerden mezun olmuş gençlerle aynı şartlarda mesleki hayatınıza başlangıç yapma şansı bulacağınız Priştine Universum Üniversitesi eğitim fırsatlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu diploma ile aynı zamanda Avrupa’da da iş bulmak konusunda şansınız artacaktır. Donanımlı, iyi eğitim görmüş, yabancı dil bilgisi gelişmiş, alanında en uzman akademisyenlerden eğitim almış bir genç olarak siz de geleceğinizi kendiniz yönetebilir, hayalinizdeki mesleği yapabilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!