Kosova Üniversitesi'nde Bölümleri

Kosova Üniversitesi’nde Bölümleri

Türk gençleri son yıllarda yurt dışında eğitim almak için sıklıkla Kosova üniversitelerini tercih etmektedirler. Bunun en önemli sebeplerinden biri, ülkede eğitime çok önem verilmesinden ötürü üniversitelerdeki eğitim kalitesinin yüksek olması ve aynı zamanda gençleri sınavsız şekilde kabul etmeleri gelmektedir. Sayısız neden içinde elbette gençleri en çok ilgilendiren durumların başında hiçbir sınava girme zorunlulukları olmaması, taban puan veya diploma notu ile ilgili hiçbir kuralın var olmaması da bulunmaktadır. Kosova’daki seçkin üniversitelere sadece lise diploması ile başvuruda bulunabilirsiniz. Sınavsız kabul göreceğiniz okulların eğitim kalitesi dünya standartlarında olduğundan mezun olduğunuzda da artık hayalinizdeki mesleği en iyi çalışma koşullarında icra etmeye başlayabileceksiniz.

Türk gençlerinin gösterdiği bu ilgi karşısında Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizler de üstümüze düşeni en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz ve gençlerimizin başvuru sürelerini kaçırmadan, her türlü kayıt işlemlerini en kolay ve hızlı şekilde yapabilmeleri için onlara profesyonel danışmanlık hizmetimizi sunuyoruz. Bu fırsattan yararlanmak isteyen öğrencilerimize de en doğru tercihi Kosova’nın başkentinde bulunan, Avrupa’nın en iyi üniversiteleri arasında buluna Priştine Universum Üniversitesi’ni tavsiye ediyoruz.

Kosova Üniversitesi’nde Bölümleri

Kosova Üniversitesi’nde Bölümleri içinde hemen her mesleğe yönelik eğitim alınabilecek alanlar bulunmaktadır. Türk öğrencilerine kapı aralayan Priştine Universum Üniversitesi 2012 yılı itibariyle bugünkü elit üniversite eğitimine hız kesmeden devam etmektedir. Her yıl Türk öğrencileri kabul eden okul gençlerin daha iyi eğitim alabilmeleri için özellikle öğrenci temsilci sistemine sahiptir ve aynı zamanda öğrenci kulüpleri açısından da diğer üniversitelere göre çok daha çeşitliliğe sahiptir. Lisans eğitimi almak isteyen gençler bu üniversitedeki Hukuk Fakültesi, İnşaat Fakültesi ve Mimarlık alanlarında en iyi akademisyenlerden eğitim alabilecekleri gibi, aynı zamanda İngilizce destekli öğrenim görebilecekleri bir avantaja da sahip olacaklardır. Bu bölümlerin dışında eğitim alınabilecek olan İşletme ve Yönetim Bölümü, Bankacılık ve Finans Bölümü, Pazarlama ve İletişim Bölümü, Uluslararası İş Bölümü, Siyaset Bilimleri Bölümü, Kamu Yönetimi Bölümü, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları gibi bölümler de mevcut olduğundan gençlerimiz ilgi duydukları mesleğe yönelik eğitim alabilmektedirler.

Kosova Üniversitesi Bölümleri içinden hangisi seçilirse seçilsin sınava girmeden kayıt yaptırmak mümkündür. Öğrenci danışmanlarımızla görüşerek bölümler hakkında çok daha detaylı bilgi alabileceğiniz gibi, başvuru işlemlerinizi de kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu önemli fırsatı elde ederek aldığınız diplomanın Türkiye’de tanınıyor olmasından dolayı da büyük avantajlar elde etmiş olacaksınız. Sınırlı sürede yapılan başvuru ve kayıt işlemlerini kaçırmamak, gerekli belgeleri eksiksiz şekilde tamamlamak ve bu şansı en doğru şekilde değerlendirmek için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Kosova Üniversitesi’nde Bölümleri seçiminizi yaparak çok ekonomik koşullarda harç bedelleri ödeyebilir, barınma, yeme, içme, ısınma veya ulaşım gibi en temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için de avuç dolusu paralar ödemeden konforlu bir öğrencilik hayatı geçirebilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Puanla
[Total: 0 Average: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!